Studio projektowe mainWeb.pl - Kreujemy Twój wizerunek w Internecie.

Strony internetowe - CMS

Co to jest CMS

CMS – to system zarządzania treścią, którego podstawową funkcjonalnością jest obecność zaplecza systemowego za pośrednictwem którego możemy zarządzać całą stroną internetową.

Zarządzanie witryną internetową.

Usuwanie dodawanie modyfikowania włączanie i wyłączanie informacji to wszystko w jednym miejscu. Panel administracyjny to serce systemu CMS gdzie w kilka sekund zmienisz najważniejsze informację związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Atuty systemu CMS

  • Dostęp do systemu z całego świata.
  • Łatwa aktualizacja danych.
  • Zaktualizowane dane widoczne są natychmiastowo.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Komfortowa praca z zapleczem bez pomocy osób trzecich.
Projektowanie stron internetowych Krynica-Zdrój
Strony internetowe oparte o system zarządzania treścią

Dla kogo system zarządzania treścią CMS ?

Kiedyś systemy zarządzania treścią dedykowane były prawie wyłącznie dla dużych firm lub korporacji. Skomplikowane procedury wdrożeniowe, ponadprzeciętne zasoby sprzętowe i wysokie koszty utrzymania całego środowiska skutecznie odstraszyły mniejsze firmy jak i klientów indywidualnych do wdrażania tego typu rozwiązań. W dzisiejszych czasach system zarządzania treścią jest czymś oczywistym na co może sobie pozwolić każdy.

Strona dynamiczna vs strona statyczna.

Zasadniczą różnicą w obydwóch technologiach jest to, że strona statyczna nie posiada zaplecza systemowego, za pośrednictwem którego możemy w prosty i łatwy sposób edytować informacje na stronie. Jeżeli treści w witrynie internetowej nie są zbyt często zmieniane oraz strona nie zawiera dużej ilości elementów, które należało by co jakiś czas edytować, nie zachodzi potrzeba budowy strony w oparciu o system CMS.

Etapynaszej pracy.

Spotkania

<

Planowanie

Projektowanie

Programowanie

Testowanie

Oddanie

Jesteśmy pasjonatami tworzenia rozwiązań internetowych.

To ważne, aby mieć wizję i strategię na stworzenie optymalnej strony internetowej.

Dlaczego warto miec stronę internetową.

W dobie komputerów, laptopów, tabletów, różnych urządzeń mobilnych, ogólnie dostępnego Internetu mobilnego, poprzez stronę internetową dotrzesz ze swoją ofertą do setek a nawet tysięcy klientów z nawet najdalszych zakątków na świecie.

Strona stronie nie równa…

Witryna, którą utworzysz to Twoja nowoczesna wizytówka, podstawa w budowaniu zaufania konsumenta, poświadczenie o Twojej autentyczności, a w końcu, reklama Twojego „produktu”. Twoja niepowtarzalna strona internetowa to klucz do serc i portfeli Twoich konsumentów.

Projekt graficzny

Przygotowanie wizualizacji strony internetowej.

Zmiany w projekcie

Na życzenie klienta nanosimy zmiany w projekcie graficznym.

Grid System

Kodowanie systemu blokowego odpowiadającego za reponsywność witryny.

Czysty kod

Dopisanie pozostałego kodu strony odpowiedzialnego za odpowiednie ułożenie grafiki,treści. Optymalizacja strony pod kątem SEO.