Studio projektowe mainweb.pl - Kreujemy Twój wizerunek w Internecie.

Strony internetowe - HTML5 | CSS

Strony HTML5 | CSS | JavaScript

W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania polegające na budowie strony internetowej bez zaplecza systemowego (CMS). Strona tak zbudowana oparta jest zazwyczaj o język HTML5 style kaskadowe CSS, oraz język JavaScript i bibliotekę jQuery. Połączenie tych technologii daje nam możliwość zbudowania dowolnej strony internetowej spełniając przy tym najbardziej wymagające kryteria walidacji kodu.

Zarządzanie witryną internetową.

W administracji takimi witrynami niezbędna jest znajomości języków HTML5, CSS3, JavaScript na poziomie średniozaawansowanym, a najlepiej na zaawansowanym. Edycja strony wymaga zmian w kodzie źródłowym co przy braku doświadczenia i umiejętności może skutkować uszkodzeniem strony internetowej. Przy zastosowaniu tego rozwiązania powinniśmy się zastanowić nad usługą zdalnej administracji przez osobę wykwalifikowaną, która w kompetencjach będzie miała za zadanie utrzymanie aktualnej informacji znajdującej się na niej.

projektowanie stron internetowych Krynica-Zdrój
Strony internetowe oparte o system zarządzania treścią

Przeznaczenie

Z takich rozwiązań budowania stron internetowych korzystają firmy o ugruntowanej pozycji na rynku jak i te które dopiero na rynek wkraczają. Nie ma znaczenia ile lat firma istnieje na rynku jedynym kryterium jest tutaj ilość aktualizowanych danych, oraz czas w jakim ma być wykonana aktualizacja. Systemy zarządzania treścią dużo lepiej radzą sobie z większa i szybszą zmianą danych na stronie internetowej. Strony statyczne nie odbiegają jakością od stron dynamicznych są zarówno szybkie bezpieczne i spełniają wszystkie wymogi dzisiejszego świata Internetu.

Etapynaszej pracy.

Spotkania

<

Planowanie

Projektowanie

Programowanie

Testowanie

Oddanie

Jesteśmy pasjonatami tworzenia rozwiązań internetowych.

To ważne, aby mieć wizję i strategię na stworzenie optymalnej strony internetowej.

Dlaczego warto miec stronę internetową.

W dobie komputerów, laptopów, tabletów, różnych urządzeń mobilnych, ogólnie dostępnego Internetu mobilnego, poprzez stronę internetową dotrzesz ze swoją ofertą do setek a nawet tysięcy klientów z nawet najdalszych zakątków na świecie.

Strona stronie nie równa…

Witryna, którą utworzysz to Twoja nowoczesna wizytówka, podstawa w budowaniu zaufania konsumenta, poświadczenie o Twojej autentyczności, a w końcu, reklama Twojego „produktu”. Twoja niepowtarzalna strona internetowa to klucz do serc i portfeli Twoich konsumentów.

Projekt graficzny

Przygotowanie wizualizacji strony internetowej.

Zmiany w projekcie

Na życzenie klienta nanosimy zmiany w projekcie graficznym.

Grid System

Kodowanie systemu blokowego odpowiadającego za reponsywność witryny.

Czysty kod

Dopisanie pozostałego kodu strony odpowiedzialnego za odpowiednie ułożenie grafiki,treści. Optymalizacja strony pod kątem SEO.